Najlepszą lokalizacją na nocleg w trakcie trwania kursu instruktorskiego IDC na Phuket jest rejon Chalong a w drugiej kolejności plaże Kata lub Karon.

Chalong jest tańszy, położony tuż obok portu nurkowego i daje więcej "lokalnych klimatów" ale nie ma bezpośredniego dostępu do plaży z której można pływać.

W ciągu ostatnich lat zbudowano na Phuket sporo małych pensjonatów, w których można przenocować już za cenę 20 - 40 USD za noc za pokój (do pojedynczego lub podwójnego wykorzystania). Część pensjonatów oferuje śniadanie (tosty, dżem, kawa) w cenie noclegu.

Wybierając się na kurs zastanów się i powiedz nam, gdzie chcesz nocować: w bardzo tanim pensjonacie, w troszkę droższym ze śniadaniem, w hotelu, na którego terenie jest też basen i ogród, a może w pięciogwiazdkowym resorcie? Mamy dostępne zakwaterowanie w pełnej gamie jakości i cen. Do rezerwacji hoteli i resortów możesz użyć systemu rezerwacji on-line poniżej, lub poprosić nas o pośrednictwo. Usługę rezerwacji hotelu oferujemy bezpłatnie - do cen noclegów nie doliczamy żadnej prowizji.