Naszą misją jest rozwój Twoich umiejętności nurkowych do stopnia instruktorskiego włącznie, w przyjemny i niestresujący sposób. Zobaczysz, że profesjonalizm, koleżeństwo i pomoc naszych instruktorów spowoduje, że będziesz dobrze wspominał nasze szkolenia, a program IDC uznasz jako jedno z najbardziej wartościowych doświadczeń w życiu.

Nauczymy Cię jak uczyć nurkowania zgodnie ze standardami PADI. Poznasz całą gamę sposobów jak uczyć efektywnie na różnych poziomach. Objaśnimy Ci techniki wypracowywane przez innych instruktorów latami. Pokażemy Ci nie tylko jak uczyć od programu Intro DSD do Divemastera ale także jak reklamować i sprzedawać te kursy, tak abyś osiągał finansowy sukces, a nakłady na IDC szybko Ci się zwróciły.

CDC Sea Fun Divers jest jednym z najbardziej doświadczonych Centrów Rozwoju Kariery na świecie; chętnie dzielimy się w nim wiedzą z Wami.

Poznaj 7 powodów, dla których jesteśmy lepsi od konkurencji !

1. Zależy nam na Waszym osobistym sukcesie, dostosowujemy naszą strategię nauczania dla osiągnięcia tego celu. Nasz zespół interesuje się Tobą. Mamy dla Ciebie czas, spędzisz go nie tylko z jednym oceniającym trenerem. Przetestujemy Twój sposób nauczania zanim zaczniesz uczyć prawdziwych kursantów. Staniesz się wśród nas pozytywnie zmotywowanym, dobrze wyszkolonym instruktorem, a ponadto zdobędziesz przyjaciół z wielu krajów, co pomoże Ci w przyszłej pracy którą kochasz.

2. Nauczanie w realnym świecie. Nie uczymy tylko jak zdać Egzamin Instruktorski (IE) ale także jak przetrwać w dzisiejszym konkurencyjnym świecie przemysłu nurkowego.

3. Pełny dziewięciodniowy program. Od wprowadzenia w 1991 programu IDC na Phuket, program IDC prowadzony w Sea Fun Divers był przeprojektowywany dla osiągnięcia jak najwyższej efektywności i zadowolenia kandydatów. Uczymy w zrelaksowany sposób, budując wasze doświadczenia w pozytywnej i wolnej od stresów atmosferze. Typowy dzień szkolenia zaczyna się o 9:00 i trwa do ok 17:00 dając mnóstwo czasu na naukę, konakty towarzyskie, relaks i przyswajanie wiedzy.

4. Bardzo dobre warunki. Zaplecze szkoleniowe, którego używamy umożliwia efektywną i łatwą naukę bez tracenia czasu na transfery między salą wykładową, basenem i wodami otwartymi. W CDC Sea Fun Divers mamy to wszystko na miejscu, - plażę, wielki basen i dużo miejsca w salach wykładowych. Jeśli morze nie jest dostatecznie spokojne by wchodzić z plaży, mamy do dyspozycji swoją łódź, która zabierze nas do spokojnej zatoki jednej z pobliskich wysp. Egzamin Instruktorski PADI IE jest przeprowadzany nieopodal co miesiąc. Trudno znaleźć lepszą lokalizację dla kursu IDC gdziekolwiek na świecie.

5. Nowy program IDC - Zawsze uczymy najnowszych dostępnych wersji programów, używając najnowszych technik. Piotr sam tłumaczy wiele niedostępnych jeszcze po polsku materiałów. Używamy dużych paneli LCD, laptopów i czytelnych prezentacji, abys łatwo mógł dostrzec istotne elementy szkolenia. Filmy ze scenkami ze szkoleń na żywo pozwolą Ci zoabserwować przykłady dobrych i złych praktyk.

6. Nauczanie eksperckie. Pięciu naszych Course Directorów, i wspomagający Staff Instruktorzy posiadają bardzo bogatą wiedzę. Cały nasz zespół uczestniczy nie tylko w prowadzeniu kursów instruktorskich, ale wszystkich poziomów kursów rekreacyjnych i profesjonalnych, co powoduje, że jesteśmy codziennie blisko problemów typowego kursanta. Te doświadczenia w połączeniu z wielojęzykowymi i wielokulturowymi szkoleniami powoduje, że to właśnie nasz zespół jest prawdopodobnie jednym z najlepszych zespołów szkoleniowych PADI na świecie. Współpracujący ściśle zespół pięciu Course Directorów daje możliwość, że będziesz oceniany na basenach i wodach otwartych przez więcej niż jednego specjalistę. Uwagi różnych osób, z różnego kąta widzenia dają Ci więcej zwrotnych komentarzy i czynią kurs bardziej wartościowym niż prowadzone przez tylko jednego trenera. Mentorem zespołu jest Bent Posejpal, uważany za jedego z najbardziej doświadczonych i poważanych Course Directorów na świecie. Uczymy po polsku, rosyjsku, angielsku, w językach skandynawskich, francusku, niemiecku, japońsku, koreańsku w tym samym czasie.

7. Serwis zatrudnienia. Mamy doskonałe relacje z centrami nurkowymi w Tajlandii i Azji południowo wschodniej. Zrobimy co w naszej mocy by pomóc Wam w znalezieniu pracy. Większość naszych absolwentów, szukających pracy, znalazła ją z naszą pomocą.