Piotr prowadzi szkolenia na Phuket w Tajlandii, w jednym z najbardziej turystycznych miejsc Azji południowo wschodniej. Phuket oferuje jedne z najlepszych nurkowisk na świecie, tak więc jest to dobre pole do szkoleń i czerpania przyjemności z nurkowania. Piotr prowadzi kursy IDC w Centrum Kariery Instruktorów PADI 5*  CDC Sea Fun Divers, zlokalizowanym na terenie hotelu Le Meridien Beach Resort w Karon Noi. Piotr współpracuje z Sea Fun Divers od roku 2006.

Mając bazy w jednych z najlepszych hoteli na wyspie - Le Meridien i Kata Thani, przewyższamy jakością zaplecza szkoleniowego inne centra. Dwie lokalizacje w dużych resortach, zatrudniające razem kilkudziesięciu instruktorów, obsługujące wielojęzyczną klientelę z całego świata. Te centra nurkowe są podobne do innych największych i najnowocześniejszych na świecie, tak więc trafisz w środek zespołu pracującego z wymagającymi klientami w pięciogwiazdkowych ośrodkach. Nauka w najlepszych i najbardziej wymagających miejscach daje zawsze korzyść w postaci dobrej perspektywy tego, co można osiągnąć i jak to się robi, nawet jeśli planujecie docelowo swoją pracę w maleńkim centrum nurkowym na końcu świata.

Sea Fun Divers ma w dyspozycji wiele sal szkoleniowych w każdym z resortów. Sale są klimatyzowane i mogą pomieścić komfortowo co najmniej 20 kursantów jednocześnie.

Mamy do dyspozycji dużą przestrzeń do przechowywania sprzętu, butle są napełniane na miejscu powietrzem i nitroxem uzyskiwanym z powietrza przez zagęszczanie na sitach molekularnych. Sea Fun Divers posiada cztery nowoczesne, wysokowydajne kompresory Bauera. Baseny do dyspozycji kandydatów IDC i innych kursantów nurkowania są ogromne, ten w którym zwykle się uczymy ma 60 x 40m.  

Prywatne plaże są oddalone o kilka metrów od drzwi centrów nurkowych, a krótki odcinek płynięcia po powierzchni prowadzi wprost nad granicę rafy koralowej. Warunki na morzu są zwykle spokojne przez większą część roku nawet w porze deszczowej, co powoduje, że te zatoki są idealnymi miejscami szkoleniowymi. W dniach kiedy są duże fale, po prostu używamy naszej łodzi nurkowej i płyniemy do osłoniętej zatoki na jednej z okolicznych wysp.