Piotr

Profesjonalizm. W 2013 roku uzyskałem po raz kolejny wyróżnienie z PADI za ilość wyszkolonych instruktorów. "Kolor Course Directora" nie jest wyróżnieniem za jakość, lecz wyłącznie za ilość. Jeśli jednak uważasz, że jest to istotne, to sprawdz, którzy Course Directorzy zostali wyróżnieni przez PADI -->

Referencje. Wydawałoby się, że kontakt z absolwentami kursów, dzisiejszymi instruktorami, np przez facebooka może pomóc w wyborze szkoleniowca. Obserwacja jego kursantów pod wodą może być prawdziwą referencją dla jakości szkolenia instruktorskiego, które przeszedł. Jeśli chcesz skontaktować się z absolwentami moich kursów 
i zapytać o szczegóły kursu lub generalnie o życie instruktora, to pomogę Ci spotkać kolegów po fachu. Zadzwoń, sprawdź czy jestem w domu. Mam na biurku warszawski numer telefonu i skajpa w komórce. Rozmowanie zobowiązuje do niczego. Zadzwoń teraz.

Pozostałe czynniki decyzyjne. Przy okazji kursu możesz skorzystać z różnych form promocji opisanych na stronie. Można połączyć kurs instruktorski z krótkimi lub długimi wakacjami lub taniej ponurkować oraz korzystnie kupić sprzęt. Poznasz ludzi z pasją, posmakujesz Tajlandii i pożyjesz chwile w otoczeniu fantastycznych osób i miejsc.

Nasz Course Director

 

Piotr Paulo jest Polakiem na stałe mieszkającym w Tajlandii na wyspie Phuket, gdzie przeprowadził się w 2006 roku. Założył tu pierwsze Polskie Centrum Nurkowe w Tajlandii.

Odkąd wszedł pod wodę, wiedział, że nurkowanie stanie się pasją jego życia.W myśl zasady "znajdź pracę, którą kochasz, a dodasz 5 dni do każdego tygodnia" Piotrek postanowił wyjechać z Polski gdzieś, gdzie będzie ciepło pod wodą, rafakoralowa, rekiny, manty i skaliste pejzaże.

Spakował kontener, a w nim kilkanaście pudeł książek, zdjęcia i pamiątki z dzieciństwa, trochę letnich ubrań, rower, ulubiony kubeki i sprzęt nurkowy.

Od dziecka związany z sportami wodnymi Piotr, został przewodnikiem kajakarstwa i instruktorem żeglarstwa na studiach. W 2005 roku zdał egzamin instruktorski PADI IE w Polsce. Szybko zdobywał doświadczenie, praktycznie od certyfikacji pracując jako pełnoetatowy instruktor. Przed przyjazdem na Phuketbył już doświadczonym instuktorem, szkolonym w Polsce przez najlepszych - Macieja Curzydło i Witka Śmiłowskiego a potem w Tajlandii przez Benta Posejpala. Wyszkolił wielu nurków na wszystkich poziomach edukacji. Pracuje i współpracuje z centrami nurkowymi w Polsce, Sharm el Sheik, na Koh Samui, Sipadanie, Filipinach, Bali i na Phuket. Prowadząc własne centrum Asiandivers i jednoczesnie współpracujec z CDC Sea Fun Divers jako Staff Instruktor, a obecnie Course Director prowadzi szkolenia po polsku, angielsku i rosyjsku.

W 2009 roku został zakwalifikowany na kurs Course Directorów w Kota Kinabalu (Borneo) i po pomyślnym zdaniu egzaminów zdobył, jako czwarty Polak prestiżowy tytuł, uprawniający go do prowadzenia szkoleń na poziomie instruktorskim.

Przed rozpoczęciem kariery nurkowej pracował jako project manager w sektorze teleinformatycznym i zarządzania jakością. Posiada bogate doświadczenie jako szkoleniowiec i trener nie tylko w nurkowaniu. W 2004 roku uzyskał tytuł MBA w oddziale Oxfordzkiej Szkoły Biznesu. 
Jest ojcem czworga chłopców, dorosłych Łukasza i Michała, oraz Julka i Adasia urodzonych w Tajlandii.

Uwielbia podróżować i odkrywać miejsca położone na końcu świata, chętnie w górach lub w dżungli, mało turystyczne, trudno dostepne i najchętniej prymitywne. Lubi włóczyć się sam z plecakiem po niekończącej się Azji, albo organizować i prowadzić komercyjne wyprawy nurkowe w Azji.

Phuket oferuje jedne z najlepszych nurkowisk na świecie, tak więc jest to dobre pole do szkoleń i czerpania przyjemności z nurkowania. Piotr prowadzi kursy IDC w Centrum Kariery Instruktorów PADI 5* CDC Sea Fun Divers, zlokalizowanym na terenie hotelu Le Meridien Beach Resort w Karon Noi. Asian Divers współpracuje z Sea Fun Divers od roku 2006.

Mając bazy w jednych z najlepszych hoteli na wyspie - Le Meridien i Kata Thani, przewyższamy jakością zaplecza szkoleniowego inne centra. Dwie lokalizacje w dużych resortach, zatrudniające razem kilkudziesięciu instruktorów, obsługujące wielojęzyczną klientelę z całego świata. Te centra nurkowe są podobne do innych największych i najnowocześniejszych na świecie, tak więc trafisz w środek zespołu pracującego z wymagającymi klientami w pięciogwiazdkowych ośrodkach. Sea Fun Divers ma w dyspozycji wiele sal szkoleniowych w każdym z resortów. Sale są klimatyzowane i mogą pomieścić komfortowo co najmniej 20 kursantów jednocześnie.

Mamy do dyspozycji dużą przestrzeń do przechowywania sprzętu, butle są napełniane na miejscu powietrzem i nitroxem uzyskiwanym z powietrza przez zagęszczanie na sitach molekularnych. Sea Fun Divers posiada cztery nowoczesne, wysokowydajne kompresory Bauera. Baseny do dyspozycji kandydatów IDC i innych kursantów nurkowania są ogromne, ten w którym zwykle się uczymy ma 60 x 40m.

Prywatne plaże są oddalone o kilka metrów od drzwi centrów nurkowych, a krótki odcinek płynięcia po powierzchni prowadzi nad granicę rafy koralowej. Warunki są zwykle spokojne przez większą część roku nawet w porze deszczowej, co powoduje, że te zatoki są idealnymi miejscami szkoleniowymi.

 Piotr Paaltulo

Trener Instruktorów Nurkowania PADI CD #635946

Tec Rec Instructor Trainer

EFR Instructor Trainer

TDI Instructor #15240

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook: http://www.facebook.com/AsianDivers

Polski telefon (przekierowany) 022 389 53 99

Tajski tel +66 880 803 820

skype asian_divers